Obsah

14.03.2020

Informace pro cizí strávníky

Vážení strávníci, vzhledem k aktuální situaci Vám oznamujeme, že s účinností od pondělí 16. března 2020 se cizí strávníci nebudou moci stravovat ve školní jídelně. Pokud budete mít zájem o odběr obědů, je možné si je vyzvednout pouze do jídlonosiče. Děkujeme za pochopení.

Detail

 
ŠKOLNÍ JÍDELNA
 
       Je součástí budovy školy, umístěna v suterénu, šk. jídelna je vývařovnou i jídelnou. Vyváříme obědy pro děti mateřské školy, základní školy, pro současné i bývalé zaměstnance i pro cizí strávníky.
Zvláštností a předností školní jídelny je příprava dopoledních přesnídávek pro žáky základní školy.
 
 
                                               JÍDELNÍČEK
 
30.3. - 3.4.2020
 
6.4. - 10.4.2020
 
 

 

 

 

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

zde ke stažení

 

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY, CENY STRAVNÉHO 

zde ke stažení

 

CENÍK STRAVNÉHO

zde ke stažení

 

Informace Krajské hygienické stanice

Středočeského kraje se sídlem v Praze

zde ke stažení