Sada opatření platná od 17. 5. 2021 do odvolání

bližší informace viz níže.

Sada opatření – platná od 17. 05. 2021 do odvolání

Provoz MŠ

Osobní přítomnost dětí je umožněna bez testování.

Děti nemají povinnost nosit roušky. Ostatní zaměstnanci a další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit respirátory po celou dobu pobytu ve škole. Do prostoru školy může pouze doprovod dítěte (na nezbytnou dobu). Dalším osobám je vstup přísně zakázán.

Provoz mateřské školy je obnoven za dodržení provozních pravidel dle manuálu „Provoz MŠ ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke Covid - 19“ (aktualizace k 03.05.2021), manuál zde.

I. i II. stupeň – umožněna osobní přítomnost žáků bez rotací.

Žáci se budou testovat 1x v týdnu (pondělí), konkrétní informace zde. Ve vnitřních prostorách pak nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst.

Na provoz školy se i nadále vztahuje manuál „Provoz ZŠ ve školním roce 2020/2021“ vzhledem ke Covid-19“ (aktualizace k 03.05.2021).

Provoz školní družiny je v běžném režimu pro 1. – 5. ročník.

Školní jídelna

• Všichni žáci, kteří se stravovali ve školní jídelně, mají automaticky přihlášený oběd od doby nástupu na prezenční výuku. Svačiny se neposkytují.
  • Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit respirátory a roušky s výjimkou doby konzumace.

Ing. Marie Kruntová, MBA

Provoz Základní a Mateřské školy Čistá MŠ 3.5.2021.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 149,83 kB
Datum vložení: 13. 5. 2021 12:58
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2021 13:02
Autor: Zuzana Machová

13. 6. 2021

oblacno

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Svátek má Antonín