ZŠ a MŠ Čistá
Škola pro všechny

Stolní tenis - Nové Strašecí

ZŠ a MŠ Čistá získala dvě sady medailí (stříbrnou a bronzovou) z okresního kola ve stolním tenise družstev základních škol

4.1.2024 se nejlepší hráči z kroužku stolního tenisu při naší základní škole zúčastnili okresního kola ve stolním tenise družstev základních škol v Novém Strašecí.

Naši školu reprezentovali v kategorie mladších žáků (6., 7. třída) tito žáci: Jakub Fidler, Vojta Novotný, Matouš Váhala. Kluci hráli výborně, s nasazením a obsadili 5. - 6. místo. Byli ve své kategorii nejmladší, a přesto byli velmi vyrovnanými soupeři pro chlapce v téže kategorii z ostatních škol.

V kategorii starších žákyň zabojovala Lidka Mohylová a Áďa Hudcová a společně získaly krásné třetí místo mezi stejně starými děvčaty.

V nejobsazenější kategorii starších žáků (8., 9. třída - 9 škol) naši školu reprezentovali: Denis Bedenk, James Reed, Honza Janich a Ondra Šindler. Kluci vyhráli svoji skupinu a ve finále nestačili pouze na žáky z Nového Strašecí. Při vyhlášení každý z nich obdržel medaili za krásné druhé místo.

Všem dětem bych ráda z celého srdce poděkovala za vzornou reprezentaci naší školy. Vážím si jejich sportovního nasazení, ale i vzorného chování během celého sportovního klání. Na soutěž se svědomitě připravovali každý čtvrtek v rámci zájmového kroužku a někteří i v pátek pod vedením pana Vaška Bezstarostiho, kterému tímto velmi děkuji.