Poznávací zájezd – Berlín

Kdy: 26. 10. 2021 5:00

Poznávací zájezd – Berlín 1

Tato výchovně vzdělávací akce se uskuteční 26. října 2021. Pro žáky 5. – 9. ročníku je připraven opravdu lákavý a nabitý program, díky kterému poznají dominanty hlavního města Německa.

Typ akce: ostatní (exkurze)

Program:

Vyrazíme od budovy školy v brzkých ranních hodinách. Autobusem pojedeme do Německa a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. Prohlídku města začneme na náměstí Postdamer Platz. Popojedeme k Památníku holocaustu, od kterého dojdeme k slavné Brandenburger Tor. Prohlédneme si také exteriéry budovy bývalého Říšškého sněmu – Reichstag a nedaleké moderní budovy kancléřství – Bundeskanzleramt. Poté se vydáme po slavné třídě Unter der Linden kolem katedrály Berliner Dom až do nejstarší čtvrti Berlína Nikolaiviertel. Kolem vyhlídkové televizní věže Fernsehturm dojdeme na náměstí Alexanderplatz, kde budeme mít krátké osobní volno. Odpoledne se při cestě z Berlína zastavíme ještě u nejzachovalejšího úseku berlínské zdi, slavné East Side Gallery. Zpět do ČR se vrátíme ve večerních hodinách.

Cena: 980,- Kč (v ceně je zahrnuta doprava, služba průvodce, informační materiál pro

každého účastníka, komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění

léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna)

V ceně není zahrnuto vstupné do navštívených objektů: 10-15 EUR

S ohledem na epidemiologickou situaci může být pro účast na zájezdu nezbytné splnění podmínek pro vycestování do jiných zemí a pro návrat zpět do ČR (např. očkování či testování).

Organizátor

Datum vložení: 13. 10. 2021 15:38
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2021 15:49

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

dnes, středa 27. 10. 2021