Školní jídelna

Odhlašování a přihlašování obědů na tel.č. 732 502 553

Odhlašování obědů ve školní jídelně pro žáky ZŠ a cizí strávníky den předem (netýká se MŠ).

V případě nemoci dítěte je možno odebrat dotovaný oběd v první den nepřítomnosti dítěte ve školní jídelně od 11:00 do 11:30 hodin do vlastních jídlonosičů.

Školní jídelna

Je součástí budovy školy, umístěna v suterénu, šk. jídelna je vývařovnou i jídelnou. Vyváříme obědy pro děti mateřské školy, základní školy, pro současné i bývalé zaměstnance i pro cizí strávníky.

Ve školní jídelně připravují tři paní kuchařky přesnídávky, obědy a svačiny pro děti MŠ, pro žáky ZŠ připravují přesnídávky a obědy, pro zaměstnance a cizí strávníky připravují obědy.

Skladbou jídelníčků se snažíme plnit všechny předpisy ohledně pestrosti a vyváženosti stravy a nutričních doporučení.

Dětem nabízíme tradiční českou kuchyni, ale také se snažíme zařazovat méně známé nebo méně používané suroviny. Dbáme na dostatečné množství zeleniny a ovoce, ryb, luštěnin, mléka a mléčných výrobků.

Přejeme si, aby děti ochutnávaly pro ně nová a neznámá jídla a postupně si je oblíbily.

Pro rodiče dětí a žáků i širokou veřejnost pořádáme besedy zaměřené na zdravé stravování s odborníky na výživu spojené s ochutnávkou jídel připravovaných ve školní jídelně.

Soubory ke stažení

Odhlašování stravy

Provozní řád a vnitřní řád školní jídelny

Ceník stravného

Informace KHS

19. 1. 2021

zatazenosesnezenim

Bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně od západu zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Svátek má Doubravka