Školní jídelna

Odhlašování a přihlašování obědů na tel.č. 313 549 428

Odhlašování obědů ve školní jídelně pro žáky ZŠ a cizí strávníky den předem (netýká se MŠ).

V případě nemoci dítěte je možno odebrat dotovaný oběd v první den nepřítomnosti dítěte ve školní jídelně od 11:00 do 11:30 hodin do vlastních jídlonosičů.

Školní jídelna

Je součástí budovy školy, umístěna v suterénu, šk. jídelna je vývařovnou i jídelnou. Vyváříme obědy pro děti mateřské školy, základní školy, pro současné i bývalé zaměstnance i pro cizí strávníky.

Ve školní jídelně připravují tři paní kuchařky přesnídávky, obědy a svačiny pro děti MŠ, pro žáky ZŠ připravují přesnídávky a obědy, pro zaměstnance a cizí strávníky připravují obědy.

Skladbou jídelníčků se snažíme plnit všechny předpisy ohledně pestrosti a vyváženosti stravy a nutričních doporučení.

Dětem nabízíme tradiční českou kuchyni, ale také se snažíme zařazovat méně známé nebo méně používané suroviny. Dbáme na dostatečné množství zeleniny a ovoce, ryb, luštěnin, mléka a mléčných výrobků.

Přejeme si, aby děti ochutnávaly pro ně nová a neznámá jídla a postupně si je oblíbily.

Pro rodiče dětí a žáků i širokou veřejnost pořádáme besedy zaměřené na zdravé stravování s odborníky na výživu spojené s ochutnávkou jídel připravovaných ve školní jídelně.

Soubory ke stažení

Odhlašování stravy

Vnitřní řád školní jídelny

Ceník stravného

Informace KHS

28. 5. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Svátek má Vilém