Čím vybavit dítě do MŠ

Přezůvky do MŠ

Žádáme rodiče, aby z bezpečnostních důvodů nedávali dětem na přezutí do třídy, ani na pobyt venku boty CROCS. Děti musí mít do třídy bačkůrky s pevnou patou. Dětem, kterým se potí noha vyberte vhodné sandály, ale musí mít pevnou patu. Totéž platí na pobyt venku. Předcházíme tím dětským úrazům.

Náhradní oblečení

(spodní prádlo, tričko, kraťasy nebo tepláčky s kapsami na kapesníček, látkový kapesník, ponožky). Oblečení označte a dejte do spodní přihrádky v šatně.

Oblečení na každodenní převlečení do třídy

(kraťasy, tepláčky, zástěrku nebo sukýnku s kapsou na látkový kapesníček). Oblečení též označte a dejte ho do šatny do horní přihrádky. Do tohoto oblečení děti při vstupu do MŠ  převlečte.

Rybičky si přinesou tělocvik v sáčku (cvičky, triko, kraťasy, ponožky). Vše podepsané.

Děti, které v MŠ spinkají si přinesou kartáček, pyžamo a nové děti si přinesou kartáček až od druhého pololetí.

Hřeben si můžou přinést holčičky, které v MŠ spí. Hřeben ponechte v šatně ve spodní přihrádce.

Děkujeme kolektiv MŠ

2. 7. 2020

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 23 až 27°C, na JV až 29°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Svátek má Patricie