Modernizace školy

Stavební úpravy ve školním roce 2019/2020

V rámci projektu „Svět techniky, robotiky a přírodních věd pro ZŠ“ se zajistilo vybudování odborných učeben (počítačová učebna, školní dílny, školní kuchyňka). Součástí projektu bylo i vybavení výukovými pomůckami a nábytkem. Byla zajištěna bezbariérovost ZŠ (schodolez). Došlo také k úpravě zadního traktu a příchodu k ZŠ, včetně výsadby zeleně. Zrekonstruovali se sprchy a vybudovala se bezbariérová toaleta.
Součástí projektu „Svět techniky, robotiky a přírodních věd pro ZŠ“ byla vybavena výukovými pomůckami počítačová učebna, školní dílna, učebna přírodních věd a školní kuchyňka. Vše za spolupráce zřizovatele.

Dalším uskutečněným projektem byla „Rekonstrukce 3. nadzemního podlaží“, došlo k přestavbě čtyř učeben a kanceláře hospodářky. Během rekonstrukce byla zajištěna kompletní výměna radiátorů, podlah, elektroinstalace a elektrických rozvodů, oprava zdí a nová výmalba. Jedná se o klasické kmenové třídy. Dále byl vybudován kabinet pro 3. nadzemní podlaží.

Za finanční podpory zřizovatele byla rekonstruována kancelář výchovného poradce a zástupce ředitele školy, dále proběhla výměna vodovodního rozvodu ve školní kuchyni a obkladů v učebnách 3. nadzemního podlaží, ve školní družině a ve školní jídelně.

22. 1. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, na západě a východě místy, jinde jen ojediněle přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Svátek má Slavomír