22.6. - 26.6. Opakovací týden (červen)

Do posledního týdne školního roku vkládáme pár nápadů na letní vyrábění a zabavení za pomoci některých her. Přejeme všem krásné prázdniny!!

Příloha č. 1 - Pracovní list Amálka.

Příloha č. 2 - Letní příběh

Příloha č. 3 - Letní sporty - povídáme si o letních sportech, odpovídáme na otázky u obrázku.

Příloha č. 4 - Zvládnete vyřešit úkol? Kde zvířátka bydlí?

Příloha č. 5 - Jedna, dva, tři.. Kolikrát tleskneme? Na jaké písmenko slovo začíná a na jaké končí? Těžký úkol pro naše šikovné děti.

Příloha č. 6 - Kdo pomůže holčičce zalévat kytičky na zahrádce?

Příloha č. 7 - Zmrzlina, ta k létu patří.. Ale tuhle si musíme nejprve dokreslit, vybarvit a také si procvičit grafomotoriku.

Příloha č. 8 - Vyrábění všeho druhu.. 1. Letní nápoj do horkých dnů, 2. Meloun, ten nás osvěží, 3. Bez plavek do bazénu nelez :), 4. Vlastní dalekohled na pozorování přírody, 5. Správné námořnické tričko, 6. Nanuk v létě nesmí chybět, 7. Žabky k vodě, 8. Motýlek na louce.

1.. 2..

3...

4.. 5..

6.. 7..

8..

Příloha č. 9 - V létě bychom neměli zapomenout na řadu dětských her, jako například - na schovku, na honěnou, vodní válku, šipkovanou, zaskákat si panáka, postavit domeček pro zvířátka v lese, opičí dráhu a spoustu dalších...

Použité zdroje: www.pinterest.com

Budeme se těšit na Vaše vyprávění znovu po prázdninách!

dnes, sobota 20. 4. 2024
déšť se sněhem 5 °C -2 °C